Liczba odwiedzin od 23.03.2020Darmowy licznik odwiedzin

W A K A C J E  2 0 2 1

Obraz- Chrystus Król

Gdziekolwiek wypoczywasz, wypoczywaj z Chrystusem

W okresie wakacji msze święte:

Niedziela i święta godz. 7:30, 9:00, 10:30, 17:00

I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca godz. 7:00 i 18:00

13 lipca i 13 sierpnia godz. 7:00 i 18:00 po tej mszy świętej procesja i Różaniec Fatimski

W pozostałe dni w dzień powszedni msza święta tylko rano o godz. 7:00

Intencje Papieskiej Światowej Sieci Modlitwy na rok 2021

Lipiec Intencja powszechna - Przyjaźń społeczna Módlmy się, abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni.

Sierpień Intencja ewangelizacyjna - Kościół Módlmy się za Kościół, aby otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.

Wrzesień Intencja powszechna - Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Październik Intencja ewangelizacyjna - Uczniowie misjonarze Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

Listopad Intencja powszechna - Osoby cierpiące na depresję Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo burnout znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.

Grudzień Intencja ewangelizacyjna - Katecheci Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego, aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

Życzenia Scholi i Młodzieży z KSM

Napisane przez Administrator50, dnia 2019-01-27 o godzinie 20:27:46