logoparafia

V Niedziela Zwykła - 5.02.2023

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy w piątek Św. Scholastyki Dz.
  2. W sobotę 11 lutego w liturgiczne wspomnienie MB z Lurdes wypada “ Dzień chorego”. Modlimy się w tym dniu w intencji wszystkich chorych z naszej parafii. My “ Dzień chorego” będziemy obchodzić podczas rekolekcji wielkopostnych.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela lutego po sumie zmiana tajemnic różańcowych i wypominki roczne. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  4. We wtorek (07.02.) spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy na Mszę św. o 17.00, a po niej na spotkanie na wikarówce.
  5. Jak ogłaszałem od jutra zaczynamy rozbierać ołtarz główny i pojedzie on do pracowni konserwatorskiej do Przemyśla, powróci do naszej parafii po gruntownej konserwacji ale dokładnie kiedy to nie wiem, wszystko zależy od ilości środków materialnych jakimi będzie dysponować parafiia.Chciałbym aby to była jak najszybciej ale termin powrotu ołtarza nie jest znany.
  6. Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła, sanitariatów w minionym tygodniu i za ofiarę na kwiaty, a troskę o czystość w naszej świątyni powierzamy osobom :
  • poniedziałek 6.02.2023. godz 9:00
  • Nowak Kazimierz