logoparafia

( Do użytku wewnętrznego )

IV Niedziela Wielkanocna - 21.04. 2024 r.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy we wtorek Św. Wojciecha BM, patrona Polski, we czwartek Św. Marka Ewangelisty.Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. We wtorek nowenna do bł. Wł. Findysza a we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Dzisiejsza składka inwestycyjna na nowe ławki do kościoła , kto złożył swoją ofiarę tydzień temu nie musi czynić tego dzisiaj.
  4. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza pełnoletnią młodzież na   pielgrzymkę  na Bałkany i do Medjugorie. Podczas pielgrzymki będzie realizowany program w duchu Światowych Dni Młodzieży. Zapisy i więcej informacji na stronie www.mlodziez.rzeszow.pl
  5. Jest możliwość wakacyjnego wyjazdu na OAZĘ. Obejmuje ona 15 dni wypoczynku i rekolekcji.Wyjazd dotyczy dzieci po VI klasie i wzwyż . Koszt to 1200 zł. Zapisy u księdza katechety przez najbliższe 3 tygodnie.
  6. Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła, sanitariatów w minionym tygodniu i za ofiarę na kwiaty, a troskę o czystość w naszej świątyni powierzamy osobom :
  • poniedziałek 22.04.2023. godz 9:00
  • Budziak Krystyna